22.01.2022, 09:28

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування персональних санкцій та обмежувальних заходів

Леся Матвеева | Всі новини автора
Зеленский ввел в действие решение СНБО о применении персональных санкций

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 30 грудня 2021 року, що передбачає застосування персональних санкцій.

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО від 30 грудня 2021 року "Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Відповідний указ №22/2022 ]]>оприлюднено ]]>на сайті президента, повідомляє Час Пік.

Зокрема, санкції введені проти компанії з обмеженою відповідальністю Biscone Limited, яка зареєстрована на Кіпрі. Санкції вводяться на три роки і передбачають блокування активів, призупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань, запобігання виведенню капіталів за межі України.

Також санкції застосували проти австрійського архітектурного бюро Coop Himmelb (l)au та шістьох його працівників, у тому числі засновника Вольфа Прікса. Вони розробили проєкт театру опери та балету в окупованому Севастополі для російської окупаційної адміністрації. У цьому ж списку санкції проти 23 російських компаній.

Санкції також застосовано проти російських суддів з окупованого Криму та членів російської окупаційної адміністрації на Кримському півострові. У списку також російський дизайнер Артемій Лебедєв, який підтримує окупацію Криму. 

Указ набирає чинності з дня опублікування.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк