24.01.2022, 20:59

Зеленський звернувся до українців після термінового засідання РНБО

Марина Началова | Всі новини автора

Президент Володимир Зеленський звернувся до українського народу після термінового засідання Ради національної безпеки та оборони.

Глава держави запевнив, що на даний момент причини панікувати немає, передає Час Пік.

"Підсумком цього засідання РНБО є не гучні рішення для медійного простору, а дуже важливі висновки для нашого суспільства та українських громадян. Вони звучать просто: все під контролем, причин для паніки немає", - сказав Зеленський.

Як зазначив президент, першим питанням засідання була ситуація на сході.

"Ми працюємо заради повної деескалації ситуації та руху шляхом мирного врегулювання. Знаємо про все, готові до всього, віримо в краще і робимо для цього абсолютно все, що потрібно разом з нашими партнерами, дипломатами, і головне - нашими військовими", - заявив Зеленський.

Він закликав українців зберігати спокій та не кричати "все пропало".

"Те саме стосується і енергетики. Ми можемо констатувати, що весь опалювальний сезон пройдемо спокійно, запасів газу та вугілля достатньо, і ми продовжуємо їх нарощувати", - заявив глава держави.

Щодо ситуації з COVID-19 Зеленський заявив, що кількість нових хворих зростає, але в лікарнях зайнято лише 28% ліжок, тому що українці вакцинуються і переносять хворобу легше, рівень смертності набагато нижчий.

Зеленський закликав українців вакцинуватися та пообіцяв, що тим, хто отримав бустерну дозу, виплачуватимуть додатково 500 гривень за програмою "єПідтримка". Також він заявив, що пенсіонери зможуть оплатити "ковідною тисячею" комунальні послуги.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: