24.01.2022, 21:53

У МОЗ України прогнозують, що нова хвиля коронавірусу буде вдвічі масовіша, але пройде легше

Марина Началова | Всі новини автора

На даний момент в Україні відзначається зростання випадків коронавірусної хвороби приблизно вдвічі щотижня. Водночас кількість госпіталізацій зростає лише на 5%.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу за підсумками засідання РНБО, повідомляє Час Пік.

За його словами, вакцинація врятувала щонайменше 18 тисяч життів українських громадян. І якщо темпи вакцинації нарощуватимуться, у тому числі бустерною дозою, то ця хвиля захворюваності, незважаючи на велику кількість прогнозованих випадків, пройде спокійніше, ніж попередні хвилі.

"Ми прогнозуємо, що як мінімум вдвічі буде більша кількість випадків порівняно з хвилею, яка була у нас у жовтні-листопаді. Водночас кількість госпіталізацій та смертей має бути меншою", - заявив Ляшко.

Міністр зазначив, що нова хвиля буде легшою завдяки тому, що значно зросла кількість імунізованих людей в Україні і тому, що штам "Омікрон" менш агресивний.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що за бустерну дозу вакцини додаватимуть ще 500 гривень до "ковидної тисячі". Також він пообіцяв, що пенсіонери зможуть оплачувати комуналку грошима з програми "єПідтримка".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: