В Україні в університетах викладатимуть нову навчальну дисципліну
Перший інтерактивний курс для здобувачів вищої освіти від українського продуктового IT-бізнесу "Створення та розвиток ІТ-продуктів" починає впроваджуватися у семи провідних університетах України.
Протягом 2022 року в більш ніж 50 українських університетах буде впроваджено навчальний курс "Створення і розвиток IT-продуктів" - освітню програму з IT-підприємництва для студентів державних закладів вищої освіти. Партнерами проєкту стали Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України, повідомляє Час Пік.
"Ми прагнемо, щоб система вищої освіти України ставала конкурентоспроможною на європейському просторі вищої освіти, а також важливо розвивати сферу інформаційних технологій як передову галузь сучасності", - зазначив перший заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.
Навчальний курс розроблено у межах співпраці Міністерства освіти і науки з громадською організацією Product IT Foundation for Education (PFE). Його впровадження у закладах вищої освіти сприятиме профорієнтації студентів у продуктовому IT, розвитку в них підприємницького мислення, напрацюванню навички приймати самостійні рішення та посиленню практичної складової освітнього процесу.
У пілотному проекті візьмуть участь 7 українських вишів:
- Національний університет "Чернігівська політехніка";
- Національний університет "Одеська юридична академія";
- Київський національний університет будівництва та архітектури;
- Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського";
- Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
- Національний авіаційний університет;
- Державний податковий університет.
Завдяки навчанню на курсі студенти економічних та технологічних спеціальностей отримають знання та мотивацію для подальшого розвитку в IT-сфері та створення власних IT-продуктів. Студенти, які успішно освоять курс, отримають сертифікати.
Викладачі, залучені до пілотного проекту, пройдуть відповідне навчання. Програма курсу буде вдосконалена відповідно до відгуків студентів та викладачів, які вони нададуть під час іта після завершення навчання.
За результатами апробації з вересня 2022 року курс викладатиметься на постійній основі у більш ніж 50 університетах.
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |