22.06.2022, 20:35

Війна в Україні: оперативна інформація станом на вечір 22 червня

всу

119-ту добу український народ героїчно протистоїть російському збройному вторгненню. РФ продовжує проведення повномасштабної війни проти України.

Про ситуацію на фронтах станом на вечір 22 червня повідомив Генштаб ЗСУ у Facebook, передає Час Пік.

На Волинському та Поліському напрямках обстановка істотних змін не зазнала.

На Сіверському напрямку ворог застосував ствольну артилерію для обстрілів районів населених пунктів Тур'я, Миропільське та Славгородське Сумської області.

На Слобожанському напрямку противник штурмовими діями намагається покращити тактичне становище своїх підрозділів у районі міста Слов'янськ. Застосовував ствольну та реактивну артилерію в районах населених пунктів Богородичне, Нова Дмитрівка, Новопавлівка, Курулька, Долина, Пришиб, Краснопілля, Вірнопілля, Рідне, Красне, Шнурки, Червона Поляна, Карнаухівка, Велика Комишуваха, Нова Дмитрівка та Семиланне.

На Харківському напрямку ворог веде бойові дії зі стримування підрозділів Сил оборони та недопущення їхнього виходу до державного кордону. Здійснив артилерійські обстріли в районах населених пунктів Харків, Байрак, Перемога, Коробочкине, Шевелівка, Рубіжне, Леб'яжче, Мосьпанове, Шестакове, Петрівка, Руська Лозова, Хрестище, Кулиничі, Уди, Старий Салтов, Верхній Салтів, Питомник, Ртищівка та Печеніги.

На Донецькому напрямку окупаційні війська намагаються просунутися у напрямку Бахмута та встановити контроль над Сєвєродонецьком.

На Сєвєродонецькому напрямку противник завдав авіаційні удари в районах населених пунктів Верхньокам'янка, Сєвєродонецьк та Сиротине. Тривають бойові дії за Сєвєродонецьк.

На Бахмутському напрямку ворог завдав авіаційні удари в районах населених пунктів Берестове, Яківлівка, Клинове та Вершина та авіаційно-ракетні удари недалеко від Часового Яру, Новолуганського та Гірського.

На Краматорському напрямку супротивник активних наступальних дій не вів. Обстрілював позиції Сил оборони із ствольної артилерії в районах Пришибу, Сидорового, Донецького та Маяків.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог продовжує систематичний вогневий вплив з метою недопущення перекидання підрозділів Сил оборони на інші напрямки. Противник завдав авіаційних ударів поблизу Новобахмутівки, Кам'янки, Авдіївки, Павлівки, Вугледара та Шевченка. У районі Новобахмутівки ЗСУ відбили штурм і змусили ворога відійти.

На Південнобузькому напрямку противник інженерним обладнанням позицій, вогневим впливом із ствольної та реактивної артилерії намагається не допустити просування підрозділів українських військ у глиб захопленої території.

Читайте також: ЗСУ звільнили від російських загарбників уже 1026 населених пунктів, - ОП

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк