19.09.2022, 20:57

Зеленський: Стабілізуємо ситуацію на Харківщині, окупанти відчутно панікують

Марина Началова | Всі новини автора

Президент Володимир Зеленський виступив зі щоденним вечірнім відеозверненням до українців.

Він повідомив, що сьогодні провів нове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, передає Час Пік.

"Збираємося щоразу, коли маємо суттєві новини з передової. Харківська область – стабілізуємо ситуацію, тримаємо позиції. Міцно. Настільки міцно, що окупанти відчутно панікують. Зараз маємо впевненість, що в окупантів не буде жодної опори на українській землі", - зазначив президент.

За словами Зеленського, на засіданні Ставки розглянули питання захисту кордону, а також забезпечення наших воїнів перед зимою.

Президент заявив, що зараз дуже важливо – це темп у стабілізації у звільнених районах, у русі наших військ, у відновленні нормального життя на звільненій території.

Зеленський також зазначив, що цими днями в Лондоні відбувалася церемонія прощання з Королевою Єлизаветою ІІ.

"Україна вшанувала її пам’ять на високому рівні – були присутні Прем’єр-міністр України та перша леді. Серед мільйонів людей, які прийшли попрощатися з Її Величністю, було й багато українців. Я дякую всім українцям у Сполученому Королівстві, хто показав у цей скорботний момент нашим британським друзям, що Україна – поруч із ними", - сказав Зеленський.

Він заявив, що завтра на Генеральній Асамблеї ООН будуть важливі сигнали від нашої держави. Також Зеленський візьме участь у саміті з питань продовольчої безпеки. Також відбудуться онлайн-зустрічі з американськими партнерами та інвесторами.

Як повідомлялося, Зеленський наказав створити військові адміністрації на Херсонщині.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: