23.09.2022, 11:41

НАЗК відновило доступ до оновленого Антикорупційного порталу з розширеним функціоналом

Леся Матвеева | Всі новини автора
НАПК восстановило доступ к обновленному Антикоррупционному порталу с расширенным функционалом

Національне агентство із запобігання корупції відновило доступ до Антикорупційного порталу, розширило його функціонал та оновило розділи.

Доступ до Порталу було повністю обмежено з початку повномасштабної війни рф, щоб запобігти можливому використанню чутливих даних проти України та її громадян. Про це НАЗК ]]>повідомляє ]]>у Telegram, передає Час Пік.

Після перевірки інформації, НАЗК удосконалило роботу Порталу, залишивши обмеженою у доступі лише ту частину, яка містить чутливі дані, до завершення воєнного стану.

"Оновлення розділів Порталу та розширений функціонал допоможуть антикорупційним уповноваженим підвищити ефективність роботи та професійно розвиватися у сфері антикорупції. Адже на Порталі зручно представлена інформація, яка буде корисною уповноваженим як для виконання професійних завдань, так і для загального розвитку та самовдосконалення", - зазначив Керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК Сергій Деркач.

На порталі доступні такі оновлені розділи:

  • окремі ресурси веб-бібліотеки «Каталог корупційних ризиків органів влади» за сферами публічного управління. Матеріали каталогу допоможуть у організації моніторингу корупційних ризиків в публічному та приватному секторах;
  • аналітичні дані щодо ефективності діяльності уповноважених (доступ до окремих чутливих даних обмежено);
  • розділ "Професійний розвиток". У ній систематизовано навчальні та методичні матеріали для антикорупційних уповноважених за ключовими напрямами антикорупційної роботи організації;
  • календар подій запланованих публічних заходів;
  • розділ "Лідери змін", який присвячено розвитку доброчесного лідерства в інституціях державного та приватного сектору, впровадженню концепції "тон згори".

Перейти на Портал можна ]]>за посиланням]]>.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: