17.05.2023, 07:34

Між Україною та РФ необхідно створити 100-кілометрову демілітаризовану зону - Буданов

Леся Матвеева | Всі новини автора
Кирилл Буданов / Фото:NV

Закінченням війни буде створення 100-кілометрової демілітаризованої зони між Росією та Україною.

Про це голова Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов розповів в інтерв'ю ISLND TV, повідомляє Час Пік.

"Питання закінчення війни – це створення демілітаризованої зони... Це, як на мене, абсолютно правильна дистанція. Можна багато дискутувати щодо того, якою вона має бути. Зона у 100 км це зона, з якої неможливе ураження звичайними засобами. Все, що не оперативно-тактичного рівня, унеможливиться. Ну і швидкий підхід, ривок до кордонів теж буде неможливим", – сказав Буданов.

На питання, чи має це втілювати Україна чи демілітаризована зона має бути утворена за допомогою міжнародної спільноти, Буданов відповів, що Росія, ймовірно, не погодиться це робити за допомогою миротворчої місії ООН, оскільки все ще має право вето в Радбезі.

"Це має бути справою нашою, виключно нашою. І це питання закінчення війни. Я вважаю, що ми маємо досягти цього, це мета", - сказав Буданов.

Він зазначив, що після завершення війни проти України Росія буде вже максимально демілітаризована, але проти країни-агресора необхідно запровадити низку конкретних обмежень.

Також глава української розвідки розповів про початок контрнаступу ВСУ та кількість військ РФ, які зараз воюють проти України; оцінив ядерну загрозу з боку РФ та потенційний вступ у війну проти України Білорусі.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк