09.11.2020, 13:58

У Москві поховали сатирика Михайла Жванецького: церемонія була закритою

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Михаил Жванецкий

У Москві на Новодівичому цвинтарі 9 листопада поховали відомого сатирика і письменника, почесного громадянина Одеси Михайла Жванецького.

Похорони проходили у режимі секретності, вхід на кладовище охороняли військові. На церемонії були присутні тільки близькі родичі та друзі Жванецького, повідомляє Час Пік з посиланням на російські ЗМІ.

Публічна церемонія прощання з Михайлом Жванецьким не відбулася з ініціативи його родичів. Рідні сатирика були проти того, щоб на жалобному заході були присутні журналісти та шанувальники творчості артиста.

Місце поховання Жванецького зберігалося в секреті до останнього моменту. На час похорону вхід на кладовище перекрили, щоб туди не потрапили сторонні. 

Як пишуть російські ЗМІ, поминки відбудуться в одному з ресторанів Москви, який любив Жванецький. Там будуть присутні тільки найближчі родичі письменника.

Нагадаємо, відомий одесит, письменник-сатирик Михайло Жванецький пішов з життя у п'ятницю, 6 листопада, у віці 86 років.

В Москве похоронили сатирика Михаила Жванецкого В Москве похоронили сатирика Михаила Жванецкого В Москве похоронили сатирика Михаила Жванецкого

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss