21.12.2020, 22:06

"Чорною тінню впаде сонце": яке пророцтво зробила Ванга на 22 грудня 2020 року

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
ванга

Цілий рік не вщухають обговорення зловісних пророцтв Ванги на так званий "день п'яти двійок". У 2020 році таких випало цілих два: один, 22 лютого, ми в горем навпіл пережили, хоча на цей час припало поширення коронавірусу по світу.

Ще один знаковий день припадає на 22.12.2020: астрологи і провісники всіх мастей не втомлюються говорити про страшні катаклізми, які обрушаться на Землю в цю дату, передає Час Пік.

Сергій Косторной, перекладач Ванги, який називає себе її близьким другом, радить не нехтувати прогнозами болгарської провидиці. Ще в грудні 2019 року Косторной повідомив, що Ванга знала про пандемію "страшної невиліковної хвороби", яка накриє світ. Тоді над його словами лише посміялися, але вже 31 грудня з Китаю стали надходити перші повідомлення про раніше невідомий вірус.

За словами Косторного, Ванга просила не розголошувати її передбачення до певного часу, оскільки це може змінити хід історії людства. Тому про події на 2021 рік Косторной вважав за краще не висловлюватися.

Примітно, що на 22 грудня 2020 року вчені спрогнозували спалах на Сонці. У мережі нещодавно навіть з'являлися повідомлення, що магнітна буря буде такою сильною, що електричні системи не витримають, і "Земля зануриться в темряву".

Як розповів Косторной у недавньому телеефірі, про дату "п'яти двійок" Ванга говорила так: "На сонечку погріємось, і чорною тінню впаде сонце". На думку Косторного, мова йде не стільки про техніку, скільки про психіку і розуми людей.

Косторной повідав і обнадійливі новини: за його словами, пандемія коронавіруса завершиться в день весняного рівнодення 20 березня 2021 року: після цієї дати Земля нібито увійде в п'ятий вимір, який гармоніює з ангельською енергетикою.

Читайте ще:

"Велика мутація" і початок нової ери: 21 грудня 2020 року астрологи називають знаковою датою

Де не можна зберігати гроші: найбільш несприятливі місця в квартирі

Зимове сонцестояння 2020 року: прикмети, ритуали, що не можна робити в цей день

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss