15.01.2021, 12:04

У Росії помер худрук кіножурналу "Єралаш" Борис Грачевський

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Борис Грачевский

У Росії на 72-му році життя помер російський кінорежисер, художній керівник дитячого гумористичного кіножурналу "Єралаш" Борис Грачевський. Причиною смерті стало ускладнення від коронавірусу.

Бориса Грачевського було госпіталізовано з коронавірусом 21 грудня. До кінця року через погіршення стану його перевели у реанімацію. Як повідомляли друзі режисера, його легені виявилися вражені на 75%, повідомляє Час Пік з посиланням на російські ЗМІ.

Інформацію про смерть підтвердила дружина Грачевського Катерина Білоцерківська.

Дружина Грачевського - 36-річна Катерина теж перенесла коронавірус, але для неї хвороба пройшла в легкій формі.

Борис Грачевский

Як повідомляв Telegram-канал Mash, 9 січня Грачевського підключили до апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ). 14 січня Грачевського помістили в медикаментозну кому і підключили до приладу для насичення крові киснем, який використовують при розвитку гострої дихальної недостатності.

Грачевський народився 18 березня 1949 року в Москві. Закінчив Калінінградський механічний технікум, а пізніше - Всесоюзний державний інститут кінематографії (ВДІК) за спеціальністю "Організація кіновиробництва". 

З 1974 року Грачевський був директором дитячого кіножурналу "Єралаш", а з 2002 року - художнім керівником. 

Довідка: Дитячий гумористичний кіножурнал "Єралаш" - серія повчальних історій з життя дітей та дорослих. Випускається з 1974 року на центральній кіностудії дитячих та юнацьких фільмів імені М. Горького.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss