19.03.2021, 22:40

5 учасниць популярних українських шоу, які змінили стать: фото до та після

другой пол

Деякі учасниці популярних українських шоу не приховують, що перенесли операцію зі зміни статі і перетворилися з чоловіків на жінок.

Час Пік, з посиланням на українські ЗМІ, розповість про п'ять одіозних учасниць, імена яких досі на слуху.

Чому вони так вчинили - залишається тільки здогадуватися. Однак варто відзначити, що в жіночому образі багато хто розкрився досить успішно.

Юлія Мочалова

Учасниця проекту "Супермодель по-українськи" запам'яталася сміливою заявою, що раніше була хлопцем на ім'я Василь. Ще в юнацтві Василь почав приймати гормони, а в 16 переніс операцію зі зміни статі, що дозволило зробити непогану модельну кар'єру та навіть знятися у фільмі. Зараз Юлія живе в США.

Карина Мінаєва

Учасниця першого сезону "Супермоделі по-українськи" перенесла безліч страждань на проекті, оскільки інші учасниці відразу помітили, що перед ними переодягнений чоловік. Як зізналася сама Карина, раніше вона носила ім'я Костя. Ровесники часто знущалися над нею. Проте вже після участі в шоу Карина все ж зробила головну у своєму житті операцію і стала повноцінною дівчиною.

Софо Берідзе

Учасниця другого сезону "Топ-моделі по-українськи" запам'яталася не тільки харизмою, а й тим, що насправді є чоловіком. Незважаючи на численні операції, які змінили обличчя та тіло, змінити стать остаточно Софо поки не наважилася.

Шер-Марина Камілова

Фото Шер-Марини в образі чоловіка немає. Однак за її визнанням, раніше вона не була жінкою. Учасниця шоу "Від пацанки до панянки" заявила, що перенесла операцію зі зміни статі в 16 років. Як її звали в дитинстві - не відомо.

Зи Фамелу

Борис Апрєль, який вперше засвітився в "Фабриці зірок 2", також змінив стать. Через кілька років, після повернення з США, в образі Зіанджи він взяв участь у восьмому сезоні шоу "Голос країни". Сьогодні дівчина змінила псевдонім на Зі Фамелу.

Читайте також: Неприємна правда про кохану Андрія Данилка розкрилася (фото)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк