20.03.2021, 12:31

Найбезпечніший та найпотворніший: У мережі показали автомобіль з безглуздим дизайном

Леся Матвеева | Всі новини автора
Sir Vival

Американський інженер додумався розділити двигун та пасажирський салон так, щоб вони практично не стикалися. Вийшов Sir Vival, який прозвали найпотворнішим автомобілем.

Американський інженер Уолтер К.Джером в кінці 50-х років XX століття зробив спробу створити найбезпечніший автомобіль у світі. Він взяв за основу старенький Nash 1948 р. і зібрав в гаражі унікальний автомобіль Sir Vival. У 1959 році Джером презентував своє дітище, повідомляє Час Пік.

На презентацію були запрошені журналісти, інженери, бізнесмени та автовиробники. Однак, через те, що автомобіль виявився дуже потворним, жоден автовиробник навіть не зацікавився Sir Vival.

Sir Vival Sir Vival

Автомобіль було розділено на дві половинки. У передній частині було  розміщено мотор, а в причепі знаходилися водій та пасажири. Тримісний салон було повністю ізольовано від двигуна. 

Водій сидів на узвишші, його оточувало панорамне скло. Пасажири розташовувалися нижче.

З усіх боків машину оточували обгумовані бампера. Двері не відкривалися, а зсувалися назад, як у сучасних мінівенів. Поворот відбувався за допомогою потужної шестерні, що приводило в рух кермо. Привід залишився заднім.

Sir Vival

Винахід наробив багато галасу, люди, вправлялися в дотепності, придумуючи йому різні образливі прізвиська.

Sir Vival

Джером намагався знайти фінансування аж до 1964 року, а потім здався і продав свій єдиний екземпляр приватному колекціонеру. "Сир Вайвл" зберігся досі. Він належить приватній особі в Беллінгемі (штат Массачусетс, США) і вимагає реставрації.

Читайте також: Було створено в єдиному екземплярі: як виглядав "Запорожець", про який мріяли іноземці

Sir Vival Sir Vival

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк