25.03.2021, 08:43

В Індії аферистам вдалося втюхати лікарю "чарівну" лампу Аладдіна за 100 тисяч доларів

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
мошенники продали лампу Аладдина

В Індії місцевий лікар за 100 тисяч доларів купив лампу Аладдіна, яка повинна була наділити його надзвичайним багатством та удачею у житті. Замість цього, обдурений чоловік залишився без грошей.

Двох учасників злочину вдалося заарештувати. Також у шахрайстві підозрюють жінку, яку поліція досі розшукує, повідомляє Час Пік з посиланням на закордонні ЗМІ.

Інцидент стався у північному штаті Індії Уттар-Прадеш. Ошуканий лікар Ліак Хан познайомився з одним з шахраїв під час лікування пацієнтки, він нібито був сином жінки.

Під час кожного відвідування лікарні аферист "промивав" мізки доктору, розповідаючи про чарівну лампу Аладдіна та магічні ритуали. І наївний чоловік "повівся".

Щоб остаточно переконати лікаря в необхідності придбати "чарівну" лампу Аладдіна, шахраї розіграли перед ним казкову виставу. Аферист прикинувся священиком і завдяки нехитрим діям змусив з'явитися з лампи Джина, якого зображував його приятель-фокусник.

У підсумку шахраї отримали велику суму - 41 600 доларів, ще 160 тис.доларів лікар повинен був передати їм трохи пізніше.

Повернувшись додому "щасливий" володар "чарівної" лампи вирішив самостійно її випробувати, але Джин так і не з'явився. Ось тоді мужчина і зрозумів, що його обдурили і ніяке багатство йому не світить.

Ошуканий лікар звернувся до поліції. За словами правоохоронців, лікар ймовірно не єдина жертва цих шахраїв. 

Двох аферистів спіймали, однак, грошей ошуканий лікар так і не побачить. Курйозний випадок стався у кінці минулого року і, ймовірно, "чарівна" лампа Аладдіна назавжди залишиться у обведеного навколо пальця лікаря, як символ наївності та дурості.

Читайте також: В якійсь мірі мутанти: Люди з таким кольором очей володіють реальною суперсилою

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss