01.05.2021, 14:35

У травні Землю накриють потужні магнітні бурі: як себе убезпечити

Леся Матвеева | Всі новини автора
Прогноз магнитных бурь

У травні Землю накриють сильні магнітні бурі. У такі дні метеозалежним людям потрібно бути особливо уважними до свого здоров'я.

За даними вчених, в травні магнітна обстановка буде неспокійною. Періоди підвищеної сонячної активності будуть досить затяжними. Перший удар метеозалежні люди відчують вже на початку травня, повідомляє Час Пік.

Прогноз магнітних бур на травень 2021

2-3 травня 2021 року очікується магнітна буря середньої сили. У метеочутливих людей можливі мігрені та перепади настрою. 

12-17 травня 2021 року прогнозується затяжна магнітна буря. 13-14 травня вона досягне свого піку і дійде до позначки 6 балів, а планетарний Індекс підвищиться до позначки 30 (при нормі в 5). Не виключені скачки артеріального тиску, головні болі, підвищена нервозність. 

20-21 травня 2021 спалахи на сонці будуть не настільки інтенсивними, але все ж відчутними. Магнітна буря очікується на рівні 4-х балів. Є ймовірність болю в спині, а також проблеми зі сном. 

В кінці місяця, орієнтовно 28 травня, також прогнозується сильна магнітна буря, її особливо сильно відчуватимуть діти і пенсіонери. Але більш точний прогноз можна буде отримати ближче до цієї дати.

Прогноз магнитных бурь

Як захистити себе від впливу магнітних бур

Особливо обачними в цей період слід бути людям з підвищеною метеозалежністю, гіпертонікам і тим, хто має проблеми з серцево-судинною системою. 

Під час магнітних бур у особливо чутливих людей порушується робота серцево-судинної системи, загострюються хронічні захворювання, підвищується артеріальний тиск і рівень адреналіну в крові.

Метеозалежні люди можуть відчувати в ці дні пригніченість, тривогу, дратуватися і легко вступати в конфлікти, з'являються занепокоєння та страхи.

Щоб мінімізувати негативний вплив магнітних бур, фахівці радять дотримуватися простих порад. 

Медики в такі дні рекомендують метеозалежним людям не перевантажувати себе роботою, більше відпочивати та уникати стресів, більше гуляти на свіжому повітрі. Варто звернути увагу на раціон харчування та водний режим, знизити вживання кави, виключити алкоголь. 

У ці дні краще залишитися вдома, не їздити далеко і тримати під рукою необхідні ліки.

А щоб зміцнити судини і бути більш метеостійким, потрібні щоденні фізичні навантаження, контрастний душ, здорове харчування та дотримання режиму сну.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк