20.05.2021, 08:07

Оптичний "обман" мозку: Не всі у Мережі розгадали секрет фото з "закатаною в асфальт" дівчинкою

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Оптическая иллюзия

У Мережі набирає популярність оптична ілюзія, яка спантеличила багатьох користувачів. Перше, що бачиш на цьому фото - "розірвана" навпіл дівчинка. Знімок збив з пантелику користувачів мережі, багато хто так і не зрозумів, де нижня частина тіла дитини.

На сайті Reddit стала популярною нова оптична ілюзія. Цього разу користувачі намагаються знайти "зниклу" частину дівчинки, повідомляє Час Пік.

Фотографію, яка збила з пантелику користувачів мережі, опублікував користувач платформи під ніком MK24ever.

"Моя дочка, а де інша частина?! О, я бачу, а ти?", - підписаний знімок.

На знімку, який став вірусним, зображена дівчинка, яка тримає в руках іграшку. Візуально створюється відчуття, що ноги і тіло дівчинки нижче талії знаходяться під землею.

оптическая иллюзия

Багатьох користувачів Мережі спантеличила оптична ілюзія. Зображення отримало більше тисячі коментарів спантеличених користувачів. Одні пишуть, що відразу розгадали секрет загадкового знімка, інші здалися і знайшли відповідь у коментарях. Є й ті, хто так і не змогли "перемогти" оптичну ілюзію, навіть знаючи розгадку.

"Це так добре, тому що назва означає, що є "інша її частина", яку потрібно побачити...", "Мій мозок болить... я просто не бачу цього", "Ого, це зайняло хвилину", "Відмінна оптична ілюзія! Зізнаюся, мені довелося прочитати коментарі, щоб зрозуміти, що відбувається", "Будь ласка, не забудьте зайти і погодувати дівчинку з тротуару сьогодні по дорозі додому", "Мені набридло про це думати, мій мозок не може з цим впоратися", - пишуть люди в коментарях.

У підсумку автор фото пояснив, що дівчинка насправді стоїть біля стіни, а знімок зроблено з іншого боку. Іншими словами, ноги і нижня частина тулуба знаходяться за стіною, тому їх не видно.

Багато хто навіть після підказки не відразу усвідомили, що на зображенні присутня стіна. А деякі її так і не побачили...

Читайте також: "Відірвана" від тіла голова: нова оптична ілюзія спантеличила мережу

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss