02.07.2021, 22:21

Євро-2020: Іспанія обіграла Швейцарію в серії пенальті

футбол

Сьогодні відбувся матч, за підсумками якого визначилася перша команда, яка проклала собі вихід у півфінал Євро-2020.

Збірна Іспанії обіграла збірну Швейцарії в серії пенальті з рахунком 3:1, передає Час Пік.

З початку матчу Іспанія домінувала, а Швейцарія зосередилася на тому, щоб не пропустити гол. Проте вже на 8-й хвилині Жорді Альба пробив після розіграшу кутового з-за меж штрафного. М'яч вдало влучив у ногу Дениса Закарії і відлетів у ворота, а Ян Зоммер вже не реагував на політ м'яча після рикошету.

На 68-й хвилині удача посміхнулася Швейцарії - Джердан Шачірі зрівняв рахунок.

Через буквально хвилину півзахисник Швейцарії був видалений з поля за грубу підніжку. Незважаючи на це, команда протрималася до серії пенальті.

По пенальті, які вирішували долю матчу, Іспанія виявилася кращою.

Нагадаємо, 3 липня в Римі відбудеться матч між збірними України та Англії.