13.07.2021, 22:34

Названо 7 речей, які категорично не можна зберігати на кухні

кухня

Кухня - це не просто кімната, де можна приготувати їжу і поїсти. Вона є символічним вогнищем та наділена особливою енергетикою, яку не варто перетворювати в негативну.

Час Пік розповість про те, які речі не можна зберігати на кухні, щоб в будинку завжди був достаток, мир та порядок.

1. Сухі або штучні квіти

Прикрашати кухню сухими або штучними рослинами - погана ідея. Це речі, від яких потрібно позбутися якомога швидше. Правило також стосується "застояних" букетів, які іноді забувають викидати.

2. Розбитий посуд

Розбилася чашка? Краще її відразу викинути. Вважається, що посуд, який має відколи, тріщини, привертає нещастя. Більш того, ним можна порізатися.

3. Немитий посуд

Не варто забувати вчасно мити посуд. Брудний посуд, якщо його залишати на столі або в раковині, може відлякати благополуччя, а ось тарганів та інших небажаних "гостей" - приманити.

4. Продукти, чий термін придатності закінчився

Кухня - не місце для продуктів, на яких утворилася цвіль. Ніяких зіпсованих овочів, старих круп тощо! Це може накликати біди, найбільш очевидна з яких - отруєння.

5. Порожні пляшки

Вважається, що зберігання порожніх пляшок притягує фінансові проблеми. Зокрема, порожні ємності не можна залишати на столі. Від непотрібних варто позбутися, а потрібні - поставити в шафу, насипавши в них трохи солі.

6. Все, що зламалося, але шкода викинути

Декоративні підноси, які носять сліди десятирічного використання, зламаний міксер, надія полагодити який жевріє роками, стародавня як світ кавоварка - це все потрібно викинути. Техніка та посуд на кухні повинні бути новими.

7. Зламаний годинник

Годинники, які не показують час, провокують неминучі нещастя. Якщо на кухні є такі - краще їх зняти, а на це місце повісити нові.

Читайте також: Названо 15 максимально надійних місць у будинку, в яких варто зберігати гроші та цінності

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк