29.07.2021, 08:46

Особиста планета: Американський співак планує здійснити найбільшу угоду нерухомості в історії

Ольга Романец | Всі новини автора
планета

Популярний американський хіп-хоп виконавець Lil Uzi Vert (Саймір Вудс) працює над придбанням планети. За його словами, документи практично зібрані, залишилося тільки придумати для неї назву.

Розглянута планета, звана WASP-127 b, більш ніж в 1,3 рази більше Юпітера. Газовий гігант відкрили в 2016 році, він знаходиться в 520 світлових роках від Землі, передає Час Пік.

Фото планети у своєму Twitter опублікувала співачка, партнерка підприємця Ілона Маска Клер Буше, відома під сценічним ім'ям Grimes.

планета

Експерти відзначають, що якщо покупка коли-небудь здійсниться - вона стане найбільшою в історії угод з нерухомістю.

І нехай експерти стверджують, що володіти планетою неможливо, виконавець запевняє, що вже практично зібрав всі необхідні для покупки документи.

Видання The Next Web розрахувало, скільки Lil Uzi Vert знадобитися часу, щоб дістатися до своєї планети. Враховуючи відстань до WASP-127 b, навіть при неймовірно швидкому розвитку технологій Lil Uzi Vert доведеться летіти до своєї покупки 5625 років.

Виконавець Lil Uzi Vert - досить епатажна особистість. Нещодавно він прославився тим, що вживив собі в лоб діамант, вартість якого 24 мільйони доларів.

бриллиант

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк