06.08.2021, 18:34

"Запорожець" і старий трактор з'єднали в одне авто: результат вражає (фото)

запорожец

Здається, що у машин Запорізького автозаводу та тракторів немає нічого спільного і "схрестити" їх ніяк не можна? Варто відкинути упередження.

В українських ЗМІ з'явилася інформація про те, що умілець зміг об'єднати в одному авто ЗАЗ-965 і трактор Т-40М, передає Час Пік.

Повідомляється, що старий "Запорожець" спочатку був у неробочому стані, проте в руках майстра він перетворився на розкішний хот-род з дизельним мотором. Силова дизельна установка Д144 була взята від старого трактора Т-40М.

Щоб вмістити гігантський як для ЗАЗ мотор в підкапотний простір, довелося використати кастомну раму. А ось від капота та крил довелося відмовитися - "на носі" тільки сітчаста решітка. Якщо у американських хот-родів це елемент декоративний, то в даному випадку - все впирається в необхідність охолоджувати "серйозний" мотор.

Потужність Д144 вдалося збільшити за рахунок масивної турбіни. Варто відзначити, що вихлопна труба також була запозичена у Т-40М. тільки механічна коробка передач дісталася від вантажівки ГАЗ-53.

Читайте також: Названо трійку найгірших авто з пробігом: краще не купувати (фото)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк