08.08.2021, 20:20

Навіщо потрібно класти монету в холодильник, надовго залишаючи оселю

Марина Началова | Всі новини автора
монета

Ви любите подорожувати й іноді відсутні вдома по кілька днів або навіть тижнів? Тоді ця проста порада буде корисною для вас.

Найімовірніше, їдучи надовго з дому, ви залишаєте холодильник увімкненим, адже в ньому зберігаються заморожені продукти. Чи може з ними щось трапиться в морозильній камері? Виявляється, може.

Поки вас немає вдома, може відключитися електрика з якоїсь причини. Якщо світла немає довго, продукти в морозилці розморозяться і зіпсуються. Потім, коли електрика з'явиться, вони знову заморозяться, а ви навіть не будете здогадуватися, що їсти їх вже не можна.

Існує спосіб достовірно дізнатися, чи не розморожувалася їжа в холодильнику, поки вас не було. Для цього знадобиться чашка, вода і монетка.

Спочатку налийте в чашку води і повністю її заморозьте. Потім зверху на лід покладіть монетку.

Після повернення з відпустки перевірте стан монети. Якщо вона так само лежить на поверхні льоду - все в порядку, морозильна камера не розморожувалася. Якщо монета занурилася в лід - значить, було відключення електрики, через що вміст морозилки розтанув, а потім замерз. Якщо монета опинилася на дні чашки - значить, електрики не було довго, і їжа, яка в цей час знаходилася в холодильнику, вже точно не придатна до вживання.

Читайте ще: Чому на людині темніє срібло і що робити в таких випадках

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: