09.08.2021, 18:57

"Думала, пройшло два дні, а насправді більше місяця": МакSим після коми вперше вийшла на зв'язок з шанувальниками

Марина Началова | Всі новини автора
МакSим

Співачка МакSим (Марина Максимова), яка півтора місяця провела в реанімації, одужує і вже почала спілкуватися з шанувальниками в мережі.

Сьогодні на сторінці артистки в Instagram з'явився перший за довгий час допис, передає Час Пік.

Нагадаємо, ще в середині червня МакSим потрапила в лікарню з важкою пневмонією. Через низьке насичення крові киснем її ввели в штучну кому і підключили до штучної вентиляції легенів.

Сьогодні співачку переводять у звичайну палату з реанімації, де вона провела понад місяць. У публікації в соцмережі Марина подякувала лікарям і всім, хто її підтримував.

"Коли лікарі запитали мене, скільки, на мою думку, я пролежала в комі, я сказала 2 дні. Я не могла повірити, що минуло більше місяця", - написала співачка.

Вона повідомила, що все ще дуже слабка, коли намагається ходити, починаються сильні запаморочення. Але МакSим сподівається, що незабаром зможе опинитися вдома і обійняти свою родину.

"Польоти і виступи на якийсь період мені заборонені за приписами лікаря. Легені поки відновлюються, напружувати їх не можна. Але я вдячна всім вам, лікарям і Господу Богу за те, що я продовжую жити на цій Землі, і, хоч поки що важко, але дихаю", - заявила співачка.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк