15.09.2021, 13:23

Поплавський презентував "перший в Україні та світі" факультет TikTok

Ольга Романец | Всі новини автора
Поплавский

Київський національний університет культури і мистецтв відкрив "перший в Україні та світі" факультет Tik Tok. Після його закінчення випускники отримають диплом тіктокерів.

Про це заявив ректор університету Михайло Поплавський на відкритті факультету, передає Час Пік.

"Моя місія - українізувати Tik Tok, вести за собою креативну, амбітну і перспективну молодь, яка буде творити новітню історію країни. Українців повинні знати в усьому світі. Україні є чим дивувати світ. Ми починаємо вчити з нуля і після закінчення ви зможете отримати диплом", - заявив Поплавський.

За його словами, молодь повинна "бути в тренді" і "творити свою зоряну дорогу через соцмережі", а факультет Tik Tok - це інноваційно, молодіжно і Новий медіафеномен.

Він додав, що навчання буде безкоштовним для всіх бажаючих студентів університету культури. Керівницею проєкту "Тіктокери університету культури" стала випускниця вузу, начальниця культурно-творчого відділу Лілія Можаєва.

"Університет культури і Михайло Поплавський завжди в тренді. Зараз світ дуже швидко розвивається, з'являються нові соцмережі, і ТіК Ток тримає лідируючі позиції. Якщо ви хочете бути лідерами по життю, то Tik Tok це ваша тема. Потрібно розвивати себе, створювати свій бренд, а ми будемо допомагати вам у цьому", - сказала Можаєва.

Поплавский

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк