10.02.2023, 17:40

Іменитий астролог розповів про знак, який вплине на майбутнє України

астрология

Україна не буде зламана у війні, яку розв'язала РФ. Є ознаки існування дуже потужного захисту, який діятиме ще рік.

Такий прогноз дає відомий астролог Дмитро Уранус у Facebook, повідомляє Час Пік.

"Зараз є унікальний захисний аспект для України. Прогресивне Сонце 120 градусів до натального Сатурна. Дата точного аспекту 10.02.2023  (аспект в силі з 8.02.2022 по 16.02.2024)  У карті незалежності України Сонце, руйнування, у своєму прогресивному та дирекційному русі на даний час утворює гармонійний аспект із Сатурном, планетою та управителем 1 сектора (це сектор життя). Виникає гармонійний зв'язок між сектором життя та смерті. Просто неможливо знищити чи захопити країну. Увесь цей рік війни лише завдяки наявності цього аспекту я маю міцну впевненість у тому, що поки що він в силі - Україну не перемогти", - стверджує астролог.

За його словами, аспект утворився у лютому 2022 року. Початок війни збивав з пантелику, але зараз все стало на свої місця. Виявляється, це був знак, що Україну не зламають, що буде потужний захист. Російський диктатор, який вирішив, що може вершити долі людей та народів, не зможе використати особисту волю.

"Гармонійний аспект прогресивного Сонця та Сатурна в ці дні в максимальній силі (точна дата близько 10 лютого 2023 року і аспект триватиме ще рік). Зеленський поїхав до Європи дуже вчасно! Що відбувається в ці дні? Якраз у ці дні пішло багато хороших новин Нам обіцяють дати багато зброї - західні танки, БМП, літаки, далекобійні ракети... Прозвучало - всі обмеження на постачання озброєнь для України знято. Ухвалили остаточне рішення допомогти Україні перемогти у цій війні. Думаю, так і проявився цей гармонійний аспект. І поки він діє (до лютого наступного року) Україні слід максимально скористатися його захисною силою", - зазначає Дмитро Уранус.

Читайте також: Відомий астролог назвав можливу дату капітуляції Росії

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк