01.03.2023, 11:34

Серіали "Свати", "Слуга народу" та інші можуть потрапити в Росії під заборону

Марина Началова | Всі новини автора
Свати

Російські можновладці так ненавидять Україну, що готові стерти всі згадки про неї у своєму етнічному просторі. Українська культура також під ударом. В Росії хочуть заборонити серіали, які створювались українськими митцями, зокрема "Свати", "Слугу народу", "Орел і решка" та інші.

З такою вимогою виступив депутат Держдуми Росії Дмитро Гусев, повідомляє Час Пік.

На думку депутата ці відеопродукти належить громадянам України, які за допомогою офшорних схем отримують винагороду за трансляцію їх на території Росії. 

Депутат бідкається, що не розуміє, як під час т.з. СВО можна дивитись українське кіно чи купувати українські товари.

"Доходи від демонстрації такого розважального контенту йдуть на фінансування збройних сил України через податки та добровільні пожертвування, що дозволяють окремим громадянам України проводити антиросійську політику", - заявив Гусев.

У своєму запиті до директора федеральної служби з фінмоніторингу Росії Юрія Чиханчина, він вимагає провести термінову перевірку використання фінансових коштів від прокату української кінопродукції в Росії, з точки зору законодавства Російської Федерації щодо фінансування тероризму та за наявності достатніх підстав вжити вичерпних заходів щодо припинення їх прокату на території Російської Федерації.

Все йде до того, що незабаром українські серіали та фільми, так само як і музика та пісні в Росії будуть під забороною. Це лише справа часу.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк