15.06.2024, 10:54

"Чекаю пояснень": В мережі набирає обертів скандал за участі актриси "95 кварталу" та військової

Віктор Білий | Всі новини автора

У Києві спалахнув скандал навколо рекламної кампанії, обличчям якої стала актриса "Кварталу 95" Олена Кравець. Вона представляла історію про незручності, які, нібито, відчувають жінки на передовій через неякісну білизну. Проте реакція на цю рекламу у столичному метро спричинила скандал.

Контекст подій

Згідно з матеріалами, актриса Олена Кравець стала обличчям рекламної кампанії для бренду спідньої білизни brabrabra у січні 2024 року. Кампанія під назвою "Одна за одну" була організована спільно з "Жіночим ветеранським рухом" з метою надати зручні та якісні комплекти білизни для жінок-військових.

Суть скандалу

На рекламному банері актриса уявляла себе від імені військовослужбовця з позивним "Піранька" і розповідала про проблеми з некомфортною білизною, яка, нібито, заважала виконувати обов'язки. Проте військовослужбовець, Юлія Мала з позивним "Піранька", заявила, що не давала згоди на використання свого імені або слів у такій рекламі.

Реакція військової

Юлія відреагувала на рекламний банер і каже, що не давала згоди на якесь використання її чи її слів у такій рекламі:

"Чекаю ваших пояснень, чому ви піаритесь на мені...".

Відповідь бренду та Кравець

Представники бренду brabrabra пояснили, що використали прямі цитати жінок-військових, щоб ілюструвати проблему з неякісною білизною. Вони також пояснили, що для привернення уваги до проблеми вони запросили цивільних жінок, включаючи інфлюєнсерів, щоб допомогти згуртувати суспільство та підтримати жінок на передовій.

Олена Кравець також відреагувала на критику та опублікувала пост, у якому поділилася поясненням від бренду та закликала підтримати ініціативу.

"Ми з brabrabra відповідаємо, якщо ви тут за цими відповідями, звичайно))) Підтримати збір Одна за одну на зручну білизну для жінок-військових можна у шапці профілю", - написала Кравець.

Проте вона не надала коментарів щодо використання в рекламі імені "Піраньї" без згоди самої військовослужбовці.

Читайте також: 

Сергій Жадан вступив до лав Нацгвардії - фото

Спідня білизна – як правильно підібрати до свого типу фігури

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: