20.11.2016, 19:03

Королева Єлизавета запросила Трампа до Англії

Марина Началова | Все новости автора

Найближчим часом сторони почнуть обговорення візиту Трампа до Великобританії, куди його запросила королева Єлизавета. Планується, що офіційний візит переможця президентської гонки США в Англію відбудеться не раніше червня-липня 2017 року.

Цікава пропозиція від королеви надійшла з метою зміцнення зв'язків між двома державами.<

ЗМІ з посиланням на декількох високопоставлених чиновників наближених до Даунінг-стріт стверджують, що скоро почнуться переговори між британськими офіційними особами та командою Трампа. Сторони обговорять план візиту, узгодять дату і уточнять деталі першої офіційної поїздки Трампа до Великобританії в якості президента.

В той час, як прем'єр-міністр Тереза Мей і її уряд має намір вийти з ЄС, королева навпаки показала прагнення зміцнити відносини з США. Мей незважаючи на запрошення Трампа відвідати США, яке надійшло під час їх першої розмови по телефону після перемоги Трампа, в Америку їхати не поспішає, дата поїздки не визначена.

До речі, нині покійна мати Дональда Трампа була уродженкою Шотландії і симпатизувала королеві, говорячи з Мей, Трамп пригадав це, і попросив передати Єлизаветі його найкращі побажання.

Теги новостей: