18.09.2020, 13:40

У Лисичанську "Водну станцію" хочуть перетворити на сучасний культурно-спортивний центр

Леся Матвеева | Все новости автора

facebook tweeter live rss
В Лисичанске "Водную станцию" хотят превратить в современный культурно-спортивный центр

У Лисичанську планують провести реконструкцію спортивного об'єкта "Водна станція", де зможуть відпочивати та тренуватися жителі Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного.

За словами авторів проекту, команди "Місто-сад", вони прагнуть надати нові можливості для розвитку молоді на сході України та створити публічні простори, які будуть комфортними для всіх жителів міста і будуть користуватися популярністю, повідомляє Час Пік.

"Наша команда у 2018 році спільно з громадськими організаціями Лисичанська, міськими активістами, розробила архітектурну концепцію, дизайн та брендинг спортивного об’єкту "Водна станція", - повідомили автори проекту.

Проектом пропонується відремонтувати зону для байдарок і каное, зону для легкої атлетики, футбольні і баскетбольні майданчики. Також планують зробити зону workout із сучасними вуличними тренажерами.

Workout-зону з тренажерами для молоді планують встановити вже до кінця 2020 року.

За словами команди "Місто-сад", це досить дороговартісний проект, тому активісти закликають всіх бажаючих приєднатися до збору коштів, які підуть на:

- комплекс з вуличними тренажерами;

- доставку тренажерів у Лисичанськ;

- установку тренажерів.

Водна станція - це спортивно-оздоровча база, розташована на березі річки Сіверський Донець на межі трьох міст Луганської області: Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне. База функціонує з 1955 року. 

На території станції розташована навчальна база з веслування на байдарках та каное. На "Водній станції", окрім водного спорту, проводяться тренування з легкої атлетики, футболу, волейболу.

Сьогодні вся територія бази потребує відновлення.

Детальніше про проект та кількість зібраних коштів можна дізнатися ]]>тут]]>.

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик

facebook tweeter live rss