30.11.2020, 18:28

Міжміський тролейбус, "розумні" камери і засідання комісії ТЕБ та НС: новини Лисичанська за 30 листопада

Марина Началова | Все новости автора

facebook tweeter live rss
троллейбус

Сьогодні в Лисичанську відбулося засідання комісії ТЕБ та НС, темою якого стала зростаюча захворюваність на COVID-19, а також засідання комісії з контролю за Міською програмою профілактики злочинності. Також стали відомі плани обласної влади з'єднати Лисичанськ і Сєвєродонецьк маршрутом електротранспорту. Про головні новини понеділка читайте в одному матеріалі.

Між Лисичанськом і Сєвєродонецьком збираються запустити тролейбуси

Голова ЛОДА Сергій Гайдай повідомив про плани запустити між Лисичанськом і Сєвєродонецьком електротранспорт. Поки що вирішується питання, чи будуть це тролейбуси або електроавтобуси. Подробиці читайте в публікації.

У Лисичанську встановлять "розумні" відеокамери, які зчитують автономери

На засіданні комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності, яке відбулося у ВЦА, заявили про плани закупити в грудні "розумні" відеокамери з можливістю зчитування державних номерів автомототранспорту.

На закупівлю обладнання та послуги з монтажу планують витратити близько 720 тис. грн. Детальніше читайте в статті.

У Лисичанську збільшилася кількість випадків COVID-19: відбулось засідання комісії ТЕБ та НС

У ВЦА також пройшло засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, темою якого стало виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджету на заходи щодо боротьби з COVID-19.

Начальник відділу охорони здоров'я констатував, що кількість випадків коронавіруса в Лисичанську зросла. Читайте про це тут.

На Луганщині підтверджено ще 35 випадків COVID-19

Що стосується статистики захворюваності по області, у зведенні за останню добу про нові випадки COVID-19 в Лисичанську не повідомляється.

Де були виявлені хворі в неділю, дивіться тут.

Офіс омбудсмена допоміг мешканці Лисичанська відсудити свою зарплату у "Лисичанськвугілля"

Представник Уповноваженого з прав людини відстояв у суді право мешканки Лисичанська отримати свою зарплату. Розгляд тривав більше двох місяців, повідомляється в публікації.

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик

Теги новостей: 
facebook tweeter live rss
n