28.10.2023, 20:31

Всюди міни: як зараз виглядає окуповане Новотошківське (фото)

мины

Наразі тимчасово окуповане Новотошківське Сєвєродонецького району небезпечне для життя. У селищі багато мін.

Про це свідчать фото з Новотошківського, які оприлюднив Telegram-канал "]]>ТРИБУН | СХІД]]>", передає Час Пік.

Судячи з фотографій, датованих жовтнем поточного року, заміновані ділянки знаходяться в безпосередній близькості до житлових будинків. Проте назвати будинки житловими зараз складно, адже вони мають пошкодження від обстрілів. Скільки людей залишається у Новотошківському на сьогодні - дані відсутні. Однак селище виглядає так, ніби там взагалі ніхто не мешкає. Людей на фото не видно.

Усюди розрослися справжні джунглі. Трава вища за пояс, і скільки в ній може ще ховатися вибухонебезпечних предметів - можна тільки здогадуватися. Фактично Новотошківське - ще один населений пункт Луганщини, який знищила російська армія.

Пропонуємо до перегляду:

Цей епізод присвячений "золотим рукам" та чавунним головам "видатних" науковців країни-агресора, які днями й ночами втілюють у життя "передові технології" розпилу грошей.

Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерс продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Наступний епізод анімаційного серіалу "Хробаки" розповідає про незламну боротьбу “бойових” комарів, бліх та гусаків з російськими загарбниками. Ви побачите всю правду без купюр про те, як “біомутанти” під керівництвом розвідки України взяли під повний контроль все, що відбувається на Росії, а її громадяни навіть не підозрюють про це…

Читайте також: "Якщо і буде, то далеко не в усіх": у мережі обговорюють готовність Сєвєродонецька до зими та "ремонтні роботи"

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик