20.05.2024, 21:29

У Запоріжжі з'явиться вулиця Лисичанська: рішення міської ради

Марина Гончар | Все новости автора
запорожье

Депутатський корпус Запорізької міської ради прийняв рішення перейменувати одну з вулиць міста на честь Лисичанська. Вулиця Гончарова, розташована в Олександрівському районі, відтепер буде мати назву вулиці Лисичанської. Це рішення є символічним актом солідарності та пам'яті про місто, яке стало одним із символів стійкості та героїзму в боротьбі проти російської агресії.

Про це повідомили у пресслужбі Луганської обласної військової адміністрації, передає Час Пік.

Лисичанськ — одне з тих міст, яке до останнього опиралося російській навалі. Місто стало символом незламності та відваги українського народу. Протягом чотирьох місяців тривала евакуація населення, що стало складним випробуванням для жителів міста та волонтерів, які надавали гуманітарну підтримку.

Евакуація з Лисичанська тривала чотири місяці, протягом яких місцевий залізничний вокзал відігравав ключову роль у порятунку тисяч життів. Щоденні поїзди вивозили людей з зони бойових дій, доки російські війська не зруйнували транспортну інфраструктуру. Евакуація продовжувалася навіть з Золотарівки, що входить до складу Лисичанської громади, до останнього можливого моменту.

Перейменування вулиці в Запоріжжі стало важливим жестом підтримки та солідарності з мешканцями Лисичанська. Це рішення було прийняте на хвилі громадської обізнаності та свідчить про єдність українців у боротьбі за свободу та незалежність.

Читайте також: Дезінформація навколо Білогорівки, або Як окупанти вводять в оману власних "прихильників"

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик