19.06.2025, 13:33

На окупованій Луганщині школярам почнуть оцінювати поведінку: список шкіл

З 1 вересня 2025 року у низці шкіл на тимчасово окупованій території Луганської області вводять оцінки за поведінку учнів.

Як повідомляють пропагандистські ресурси, нововведення охопить учнів з 1 по 8 класи – старшокласників вирішили тимчасово не торкатися через підготовку до іспитів, передає Час Пік.

Згідно з інформацією, опублікованою місцевими "адміністраціями", експеримент буде проведено у десяти навчальних закладах регіону.

Пропонуються три формати оцінювання поведінки:

  • за п'ятибальною шкалою,
  • у форматі залік/незалік,
  • або за рівнем: "зразкове", "допустиме" і "неприпустиме".

Така ініціатива викликала хвилю обговорень у соцмережах - одні бачать у цьому повернення до радянської системи, інші - черговий інструмент тиску та ідеологічного контролю над дітьми.

Повний список шкіл, де запровадять оцінки за поведінку, дивіться на фото опублікованому на пропагандистських ресурсах:

Читайте також: Стрілянина та правовий колапс в окупованому Сіверськодонецьку: жителі скаржаться на беззаконня та бездіяльність "влади"

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик