10.03.2019, 20:54

Как жителям Лисичанска написать запрос по поводу платежек от теплосети: опубликован образец

Марина Началова | Все новости автора
платежки

Жителям Лисичанска, которые получили платежки за обогрев мест общего пользования, следует написать в теплосеть запрос относительно разъяснения обоснованности этих сумм.

Образец такого запроса обнародовал в Фейсбуке лисичанский активист и правозащитник Анатолий Рыжков, передает Час Пик. <

Напомним, накануне Рыжков проводил прямую трансляцию, в которой рассказал, как можно бороться с теплосетью в данной ситуации.

Приведенный ниже текст нужно распечатать в двух экземплярах, предварительно подставив свои данные в местах, отмеченных *** (свои ФИО, адрес, телефон, электронный адрес, номер личного счета). Рыжков отмечает, что один экземпляр запроса с отметкой КП "Лисичансктеплосеть" нужно оставить себе, а второй отдать адресату.

Директору 
КП “Лисичанськтепломережа” 
93113, Луганська обл., 
м. Лисичанськ
вул. Тепла, буд. 17 
диспетчер: 050-348-86-35
директор: (06451) 7-16-54
е-mail: [email protected]

***Рижкова Анатолія 
Олександровича
місце проживання/адреса 
розташування майна (квартиири 
або приміщення):
93106, м. Лисичанськ
вул. М.Рильського, 18/2
тел. 0505341728
е-mail: [email protected]
особистий рахунок: ________***

З А П И Т
на отримання публічної інформації

Відповідно до статті 34 Конституції України, кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації». 
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. 
Зважаючи на вищенаведене, а також за фактом надсилання у лютому місяці 2019 р. на мою адресу рахунку від КП “Лисичанськтепломережа” щодо сплати за начеб-то спожиті мною обсягів теплової енергії витраченої на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення та опалення місць загалного користування, у відповідності до вимог статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати наступну інформацію: 
правові підстави (із зазначенням конкретних нормативно-правових актів України та договорів) для здійснення нарахувань мені за адресою: м. Лисичанськ, ***вул. М.Рильського, 18/2*** грошових зобов'язань за “обсяги” начеб-то спожитої теплової енергії по забезпеченню функціонування внутрішньообудинкових систем опалення та опалення місць загального користування. Обов'язково зазначити, про які саме місця загального користування йдеться мова в переліку надаваємих послуг, конкретно в будинку де я мешкаю/власником якого я є;
зазначити, яка саме математична форула застосовується КП “Лисичанськтепломережа”, задля обрахування мені обсягів споживання теплової енергії задля забезпечення функціонування внутрішньобудинкових ситем опалення та опалення місць загального користування. Зазначивши конкретний приклад обрахувань виставлених мені рахунків та складових цих розрахунків.
Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь прошу надіслати на адресу: ***м. Лисичанськ, вул. М. Рильського 18/2*** . 
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушений звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«___» березня 2019 р. 
______________ /***А.О.Рижков***/