24.01.2021, 07:45

Таємниця космічних платіжок розкрита: експерт розповів, чому українці отримують величезні рахунки за опалення

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
цена за отопление

Платіжки на опалення за грудень для багатьох українців виявилися несподівано високими. Причому останній місяць 2020 року був відносно теплим.

Як повідомив Глава житлового союзу України Олександр Скубченко, основна причина таких цін - приписки і злодійство комунальників, передає Час Пік з посиланням на newsone.

Він зазначив, що якщо порівняти цифри - скільки гігакалорій вироблено і які суми виставлені в платіжках, вийде, м'яко кажучи, розбіжність: гігакалорій продається в 1,5-2 рази більше, ніж виробляється.

"Офіс президента зараз затіяв аудит тарифів. Але тут навіть ніякого складного аналізу не потрібно-досить просто порівняти ці цифри. Нерідко людям просто продають повітря, причому, за великі гроші. А коли рекордні платіжки потрапляють в публічну площину, їх можуть перерахувати, щоб не було скандалу. Але перераховують не всім. Потім ці суми переходять в проблемні борги, а з недавніх пір за борги у нас ввели штрафи, так що людям доведеться платити втридорога", - говорить експерт.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України найближчим часом перевірить обґрунтованість і прозорість формування тарифів на розподіл газу.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss