13.03.2021, 11:35

Мережа супермаркетів АТБ оголосила про підвищення цін: на скільки та чому злетять ціни

Леся Матвеева | Всі новини автора
Сеть супермаркетов АТБ объявила о повышении цен

У супермаркетах торгової мережі "АТБ" очікується підвищення цін на продукцію. В українській компанії "АТБ-Маркет", що спеціалізується на роздрібній торгівлі, пояснили причину подорожчання товару.

Мережа супермаркетів "АТБ" оголосила про підвищення цін. Ціни на товари в магазинах мережі підвищаться на 5-25%. Про це прес-служба корпорації "АТБ"(Дніпро) повідомила в коментарі "Українським Новинам", передає Час Пік.

Таке рішення в компанії пояснюють тим, що більшість постачальників заявили про підвищення цін на товари на 5-25% через подорожчання сировини та палива.

"Ціноутворення в магазинах мережі "АТБ" безпосередньо залежить від власних відпускних цін постачальників і виробників товарів. Безумовно ціна на газ, бензин і дизельне паливо є суттєвою складовою витрат кожного підприємства. на поточний момент практично всі постачальники, з якими співпрацює компанія "АТБ-Маркет", заявили про підвищення цін на продукцію в рамках від 5% до 25%", - йдеться у повідомленні.

У компанії відзначили, що підвищення цін залежить не тільки від цін на паливо, а й від істотного зростання вартості сировинних товарів (цукру, борошна, соняшникової олії тощо).

На даний момент компанія "АТБ-Маркет" проводить переговори з постачальниками з метою мінімального підвищення цін на товари. 

Читайте також: "Нова пошта" з 20 березня підвищує тарифи: на скільки подорожчає упаковка та доставка відправлень

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк