16.03.2021, 21:47

У "АТБ" спростували інформацію про підвищення цін на продукти і товари першої необхідності

Марина Началова | Всі новини автора
атб

Компанія «АТБ-маркет» не планує піднімати ціни на певні категорії продуктів харчування та товарів першої необхідності у супермаркетах мережі «АТБ».

Відповідна заява компанії була оприлюднена на сайті Міністерства економіки, передає Час Пік.

"Компанія «АТБ-маркет» офіційно заявляє, що інформація про значне підвищення цін на продукти харчування та товари першої необхідності у магазинах торговельної мережі «АТБ», яка поширюється останніми днями в інформаційному просторі країни -  не відповідають дійсності", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, компанія «АТБ-маркет» спільно із Мінекономіки та з іншими профільними відомствами плідно працює над стабілізацією ситуації з ціноутворенням та мінімізацією роста цін на певні групи товарів та продукти харчування. Компанія також активно веде переговори з усіма постачальниками товарів, аби максимально знизити заявлені ними розміри підвищення ціни на власний продукт.           

У компанії запевнили, що на сьогоднішній день усі 1208 супермаркетів торговельної мережі «АТБ» у 307 населених пунктах країни працюють в штатному режимі. Вони забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків на складах та розподільних центрах для забезпечення споживчого попиту у разі його збільшення.

Читайте ще:

7 аргументів, чому 8-годинний робочий день зжив себе

Держстат порахував середню зарплату в усіх регіонах України: де скільки отримують

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: