23.06.2021, 15:12

Аграрії, які багато років працюють на земельній ділянці, отримають переважне право її викупу, - Шмигаль

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
земля

Уряд України вніс зміни до порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Як відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, це рішення дасть можливість забезпечити коректну процедуру продажу та правильне оформлення всіх відомостей у реєстрі, повідомляє прес-служба Кабміну, передає Час Пік.

"Після відкриття ринку землі аграрії, які багато років працюють на земельній ділянці, отримають переважне право її викупу. Водночас всі угоди купівлі-продажу будуть перевірятися на дотримання вимог закону", - зауважив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр дав завдання Міністерству аграрної політики та продовольства забезпечити необхідний рівень інформування, щоб люди на місцях розуміли всі переваги земельної реформи.

Денис Шмигаль також відзначив, що, окрім відкриття ринку землі, важливо розвивати систему меліорації, оскільки спекотна погода постійно створює небезпеку посухи та втрати врожаю для аграріїв.

"У зв’язку з цим проект зрошення в південних областях є пріоритетом нашого Уряду та профільного Міністерства", - резюмував Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, у травні Верховна Рада прийняла останній закон з пакету земельної реформи, який дозволяє продаж земель через інтернет-аукціони. Окрім того, було прийнято закон про земельну децентралізацію.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss