12.05.2023, 22:41

Ціна на гречку знову впала: скільки зараз коштує популярна крупа

гречка

Рекордні ціни на гречку вже у минулому. Популярна крупа поступово дешевшає - на кілька гривень на місяць. Ймовірно, тенденція продовжуватиметься й надалі.

За даними Мінфіну, порівняно з попереднім місяцем у травні ціна на гречку впала близько 4%, або три гривні, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Сьогодні кілограм круп можна купити від 47 до 55 гривень. Індекс споживання національного продукту залишився на досить високому рівні - майже 96%.

За словами першого заступника міністра аграрної політики та продовольства Тараса Висоцького, цього року ціни на гречку залишаться на стабільному рівні, вже сформованому зараз. Можна припустити, що протягом літа гречка коштуватиме близько 50 гривень за кілограм. А може, вона й надалі знижуватиметься в ціні. На зростання вартості також впливають площі посівів.

"Це означає, що знову буде вирощено гречки більш ніж достатньо для внутрішнього споживання. Не буде потреб імпорту, і як результат - не буде підстав для зростання ціни", - наголосив Висоцький.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться трейлер нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн", перша серія якого з’явиться в мережі наступного тижня. Це невеличкі сатиричні історії з життя веселих хробачків. Інтерв'ю з автором мультсеріалу читайте тут.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк