17.08.2021, 13:21

Вперше в Україні громадянина судитимуть за піратство

Марина Началова | Всі новини автора

Офісом Генерального прокурора вперше в Україні скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України за фактом вчинення піратства, а також підроблення офіційного документа та його використання.

Про це повідомила прес-служба Офісу генерального прокурора, передає Час Пік.

Розслідуванням встановлено, що у липні 2020 року  громадянин України з метою одержання 500 тис доларів США у нейтральних водах західної частини Індійського океану, використавши неозброєне судно іноземної охоронної компанії, захопив інше морське судно під прапором Маршалових островів. Також він пограбував екіпаж, погрожуючи насильством та застосуванням вогнепальної зброї. Після одержання матеріальної винагороди він розблокував роботу судна та покинув його.

Крім того, громадянин з метою вчинення цього злочину та працевлаштування в іноземну охоронну компанію, підробив військовий квиток про нібито його належність до офіцерського складу Збройних Сил України.

Підозрюваного затримано та обрано запобіжний захід – взяття під варту без права внесення застави.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного слідчого управління СБУ. Підтримання публічного обвинувачення забезпечуватиметься прокурорами Офісу Генерального прокурора.

Нагадаємо, в одній зі спеціалізованих клінік Києва торгували немовлятами.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: