07.09.2021, 16:50

На Донбасі окупанти скинули на населений пункт вибухові пристрої, виготовлені на 3D-принтері

Марина Началова | Всі новини автора

Українська сторона СЦКК повідомляє про чергове застосування ЗФ РФ БПЛА, що є грубим порушенням додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню від 22.07.2020 року.

Відповідна інформація оприлюднена на Фейсбук-сторінці ОТУ «Північ», передає Час Пік.

6 вересня, близько 04.20, ЗФ РФ застосували БПЛА та скинули на північну околицю житлового району населеного пункту Зайцеве Донецької області два саморобні вибухові пристрої, один з яких не спрацював. Вибухові пристрої були виготовленні за допомогою 3D-принтера, у кожному містилося до 500 грамів пластичної вибухової речовини. В якості вражаючих елементів були використані спеціально виготовленні «касети» зі сталевими кулями діаметром до 6 мм.

Водночас, лише за останній тиждень ЗФ РФ 5 разів застосовували БПЛА, при цьому грубо нехтуючи повідомленнями в рамках координаційного механізму від УССЦКК. Наслідками застосування БПЛА стали обстріли позицій Збройних Сил України із забороненого Мінськими угодами озброєння.

Всі вказані порушення зафіксовані та задокументовані українською стороною СЦКК, відповідні ноти направлені до СММ ОБСЄ та органів досудового розслідування України й стануть черговими свідченнями злочинів окупантів на українській землі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк