Масаж обличчя, шиї та декольте: розслабляючий і антивіковий ефект
Косметичний масаж обличчя, шиї та зони декольте – одна з найпопулярніших процедур. Вона знімає напругу мімічних м'язів, скорочує механічний вплив на тканини, сприяє видаленню змертвілого епідермісу.
Косметичний масаж обличчя
Масаж обличчя цілюще впливає на шкіру: покращує її колір, тонізує і розгладжує. Покращує кровообіг, завдяки чому шкіра краще насичується киснем. Масаж обличчя відмінно справляється з мішками під очима, зменшує лімфатичний набряк, повертаючи тим самим здоровий вигляд.
Читайте також: Масаж обличчя - альтернатива ботоксу. Як зробити масаж в домашніх умовах
Масаж має лікувальний ефект, оскільки знижує м'язову напругу, тим самим знімаючи біль в голові та шиї. Крім того, розслабляючи лицьові м'язи, він запобігає ущільнення зморшок, наприклад, на лобі, між бровами або так званих «гусячих лапок». Масаж потрібно робити заспокійливими погладжують рухами, розтиранням, розминанням і м'яким поплескуванням.
Систематично виконуваний масаж обличчя покращує стан шкіри та підтримує її в хорошому стані, а в поєднанні з майстерно підібраним косметичним засобом робить її на кілька років молодше.
Показання
- сірий, тьмяний колір шкіри обличчя
- суха, нееластична шкіра
- надмірне напруження лицьових м'язів
- стресовий спосіб життя
- лімфатичний набряк
Протипоказання
- розрив епідермісу
- грибкові, бактеріальні та вірусні інфекції
- стан після видалення зуба
- висока температура
- запалення в області обличчя
- тромбоз
- флебіт
- гіпертонія
Читайте також: Гаджети для масажу обличчя
Як зробити масаж обличчя в домашніх умовах?
- Нанесіть на обличчя живильне масло. Завдяки цьому ви отримаєте краще "ковзання" по шкірі, а також забезпечите її поживними речовинами та вітамінами. Найкраще підійде натуральне масло аргани, відоме своїми антивіковими властивостями. Якщо у вас жирна шкіра, вибирайте масло жожоба, яке нормалізує секрецію шкірного сала.
- Почніть масажувати щоки пальцями разом, рухами вгору-вниз - від нижньої щелепи до скронь. Злегка притисніть руки до шкіри, щоб стимулювати кровообіг.
- Середнім і безіменним пальцями масажуйте навколо очей круговими рухами від центру чола до скронь і назад до носа.
- Енергійно помасажуйте лоб кінчиками пальців. Рухайтеся від центру до країв чола. Протягом хвилини помасажуйте точку між бровами, де часто є поперечна борозна.
- Кінчиками пальців, злегка притискаючи їх до шкіри, помасажуйте лінію підборіддя. Потім зігніть вказівні пальці та масажуйте їх середньою частиною область нижньої щелепи від підборіддя до скроні.
- Щоб розгладити носогубні складки, обведіть навколо рота середній і безіменний пальці. Потім одним пальцем помасажуйте точки в куточках рота, намагаючись їх «підняти».
- Слідуючи напрямку потоку лімфи, виконайте легкий масаж пальцями від центру чола до скронь, від носа до вух і від нижньої щелепи до низу шиї.
- Нарешті, виконайте компресійний масаж точок на обличчі, де часто накопичується напруга: лоб, область між бровами, надбрівні дуги, верхня частина вилиці, куточки очей, область носа, щоки, підборіддя. Натисніть на кожне місце приблизно на 5 секунд.
- Після масажу вимийте обличчя м'яким гелем або піною, щоб позбутися від жирного шару косметичного засобу (якщо у вас суха, зріла або нормальна шкіра, ви можете залишити масло для вбирання).