12.07.2021, 16:37

Потоп на Закарпатті: підтоплено сотні будинків, знищено автомобілі, одна людина пропала без вісти

Марина Началова | Всі новини автора

У Рахівському районі Закарпатської області через потужні зливи підтопило будинки, розмило дороги - на допомогу у ліквідації наслідків стихії направлено нацгвардійців.

65-річний мешканець села Ясіня пропав без вісти - поліція припускає, що він міг стати жертвою стихії, передає Час Пік з посиланням на сюжет ТСН.

За словами очевидців, чоловік кинувся рятувати коня, якого ніс потік води, і відтоді його ніхто не бачив. Коня знайшли мертвим нижче по течії.

За кілька годин у Рахівському районі випала майже половина місячної норми опадів, затопило дві сотні будинків, розмило дорогу. Рятувальники привозять людям продукти та відкачують воду.

Прес-служба Національної гвардії повідомляє, що батальйон Нацгвардії на чолі з командиром батальйону підполковником Сергієм Соловйовим відправлено на допомогу у ліквідації наслідків стихії. Повідомляється, що на Рахівщині було змито ряд доріг, підтоплено майже 100 будинків та дворогосподарств, понищено 10 автомобілів.

Рятувальники разом з лісівниками продовжують ліквідовувати підтоплення. У ДСНС повідомили, що було відкачано воду з 13 підвалів у будинках, очищено понад 600 метрів квадратних русла річки Стебний, розпиляно десятки повалених дерев.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк