05.12.2021, 16:32

У Карпатах загубилися троє чоловіків: пошукова операція триває другий день

Марина Началова | Всі новини автора

4 грудня троє чоловіків заблукали під час катання на снігоходах у горах. Двоє з них сьогодні вдень вийшли на зв'язок з турбази, пошуки третього продовжуються.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Закарпатській області, передає Час Пік.

4 грудня о 18:02 до рятувальників Закарпаття надійшло повідомлення про те, що під час катання на снігоходах в районі полонини Руна Тур’є-Реметівської територіальної громади Ужгородського району втратили орієнтир місцевості та заблукали троє чоловіків.

Телефонний зв’язок із громадянами періодично з’являвся, і рятувальники скеровували їх до вірного шляху, рухаючись їм назустріч.

Сьогодні о 13:15 двоє громадян вийшли на зв’язок та повідомили, що вони знаходяться на одній з турбаз у с. Лумшори, Тур’є-Реметівської територіальної громади. Пошуки третього тривають.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено 4 гірських пошуково-рятувальних відділення з с. Вишка, м. Ужгород, с.Нижні Ворота та с. Пилипець. Одні обстежують територію в районі полонини Руна Ужгородського району, інші шукають у гірський місцевості поблизу с. Пашківці Жденієвської ТГ Мукачівського району.

Загалом до пошуків залучено 20 рятувальників та 4 одиниці техніки, а також 6 волонтерів на 2 автівках.

Як повідомлялося, у Карпати прийшла справжня зима: вчора вдарив 16-градусний мороз, рятувальники встановили пункти обігріву.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк