29.04.2021, 21:40

Вітренко розповів, за чиєю ініціативою став головою НАК "Нафтогаз"

Гера Кисмет | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
витренко

Юрій Вітренко, якій відсьогодні обіймає посаду голови правління НАК "Нафтогаз", прокоментував своє призначення.

В інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" він розповів, що ініціатива знову повернутися в "Нафтогаз" належить не йому, передає Час Пік.

"Це не була моя ініціатива... Зауважу, що я з "Нафтогазу" йшов багато разів: в 2003-му році, потім в 2005-му, потім в 2008-му, в 2009-му... - тобто разів п'ять. І кожен раз думав, що це вже точно востаннє", - сказав Вітренко.

Він уточнив, що пропозиція очолити компанію надійшла від президента та прем'єр-міністра.

"Просто коли стало зрозуміло, що план, який був щодо призначення мене першим віце-прем'єром-міністром енергетики, через об'єктивні та суб'єктивні обставини не вдається реалізувати, тоді керівництво країни, в даному випадку і президент, і прем'єр-міністр, запропонували такий варіант розглянути. І я погодився на цей варіант", - зазначив новий глава "Нафтогазу".

За словами Вітренка, його призначення вирішувалося в лічені години, тому писати заяву на посаду голови правління компанії довелося безпосередньо під час засідання Кабінету міністрів.

Нагадаємо, 28 квітня Кабінет міністрів прийняв рішення звільнити з даної посади Андрія Коболєва, а замість нього призначити Вітренко.

Читайте також: Коболєв має намір оскаржити своє звільнення з посади голови правління НАК "Нафтогаз"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss