02.05.2021, 16:18

Країни G7 можуть створити механізм з протидії російській пропаганді

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss

Країни "Великої сімки" розглянуть можливість створення спільного механізму реагування для протидії поширенню пропаганди та дезінформації з боку Росії.

Про це повідомив міністр закордонних справ Великобританії Домінік Рааб в інтерв'ю Reuters, передає Час Пік.

У Лондоні найближчим часом має відбутися перший за два роки саміт міністрів закордонних справ G7. Напередодні цієї події Рааб заявив, що Сполучене Королівство, яке в цьому році головує в G7, має намір закликати партнерів створити спільний механізм швидкого спростування, щоб протистояти російській дезінформації.

"Коли ми бачимо, як ця брехня, пропаганда або фейкові новини поширюються, ми можемо - не тільки індивідуально, але і спільно дати спростування і відверто повідомити правду громадянам нашої країни, але також і в Росії або в Китаї або по всьому світу", - сказав Рааб.

За словами представників британських, американських і європейських служб безпеки, Росія і Китай намагаються посіяти недовіру на Заході, поширюючи дезінформацію на виборах або поширюючи брехню про вакцини від COVID-19.

Росія заперечує своє втручання в справи інших країн і заявляє, що Захід охоплений антиросійською істерією. Тим часом Великобританія визначила Росію як найбільшу загрозу своїй безпеці, а також вважає Китай своєю найбільшою довгостроковою проблемою у військовому, економічному і технологічному плані.

Нагадаємо, в МЗС України відреагували на запровадження РФ санкцій проти восьми громадян ЄС.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss