28.06.2021, 22:27

В Італії стартує саміт G20: що будуть обговорювати

Марина Началова | Всі новини автора

Делегації країн Великої двадцятки вже прибувають до Італії, де завтра офіційно почнеться саміт.

Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо, мер Барі Антоніо Декар і президент регіону Апулія Мікеле Еміліано прибули в швабський замок Барі, де будуть вітати іноземні делегації, передає Час Пік з посиланням на ANSA.it.

Завтра саміт G20 офіційно почнеться в місті Матера, а потім продовжиться післязавтра в Бріндізі. У Матері відбудеться зустріч міністрів закордонних справ і спільне засідання міністрів закордонних справ і розвитку.

У центрі уваги учасників саміту буде тема боротьби з пандемією коронавірусу. Так, 30 червня глави делегацій з питань розвитку візьмуть участь у форумі "Роль матеріально-технічного оснащення в забезпеченні готовності і реагування на пандемію COVID-19 і майбутні гуманітарні кризи та кризи в галузі охорони здоров'я".

У центрі уваги зустрічі буде роль логістики в глобальному реагуванні на COVID-19 і майбутні гуманітарні кризи та кризи в галузі охорони здоров'я. У Бріндізі, після міністерського столу з питань гуманітарної допомоги та зустрічі з пресою глави МЗС Італії Ді Майо і виконавчого директора ВПП Девіда Біслі, вони здійснять короткий візит на гуманітарну базу Організації Об'єднаних Націй (СГПООН) і США.

Читайте ще: У Фінляндії стурбовані спалахом коронавірусу: "привезли" футбольні вболівальники з Росії

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: