28.06.2021, 17:06

У Фінляндії стурбовані спалахом коронавірусу: "привезли" футбольні вболівальники з Росії

Марина Началова | Всі новини автора

Фінські вболівальники, які їздили в Росію на матчі чемпіонату Європи з футболу, привезли на батьківщину сотні випадків зараження COVID-19.

За останні дні в Фінляндії було виявлено понад 200 випадків коронавірусу серед футбольних фанатів, які повернулися з Санкт-Петербурга, передає Час Пік з посиланням на місцеві ЗМІ.

Більшість нових випадків зараження виявлено в столичному регіоні Гельсінкі, заявив глава Департаменту охорони здоров'я та соціального забезпечення Мікі Салмінен. За його словами, з минулого четверга кількість випадків коронавірусу подвоїлася. Більше половини щодня діагностованих інфекцій були привезені з Санкт-Петербурга.

Як зазначив Салмінен, поки немає впевненості в тому, що спалах викликаний новим штамом "Дельта", але ймовірність цього досить висока, оскільки в Росії саме цей штам зараз стрімко поширюється.

Футбольних уболівальників, які повертаються до Фінляндії з Росії, закликають проходити тестування на коронавірус і залишатися на карантині.

Салмінен не виключає можливість повернення жорстких карантинних обмежень в країні, проте поки, за його словами, про серйозну кризу говорити рано - найближчим часом розвиток ситуації буде залежати від свідомості людей.

Як відомо, минулого вівторка близько 800 людей були пропущені до Фінляндії з Росії через прикордонний пункт Ваалімаа без тестування на коронавірус, оскільки прикордонний перехід був сильно завантажений, коли футбольні вболівальники стали повертатися до Фінляндії.

Читайте ще: Як розпізнати штам "Дельта": симптоми відрізняються від "класичного" COVID-19

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк