Міністри прийшли на засідання Кабміну в формі збірної України з футболу

Марина Началова | Всі новини автора
кабмин

Сьогоднішнє засідання Кабінету міністрів України проходило в незвичайній "футбольної" атмосфері. Всі члени уряду прийшли на нього в формі національної збірної.

Таким чином міністри привітали збірну України з учорашньою перемогою, передає Час Пік.

"Уряд вітає збірну України з футболу з виходом в 1/4 фіналу Євро-2020. Це величезний успіх команди й тренерського штабу. Такі речі дуже мотивують та об’єднують країну, яка всім серцем вболіває за українську збірну. Дякуємо нашим гравцям! Вперед — до нових перемог!" - написав прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Фейсбуці.

Нагадаємо, вчора в Глазго відбувся доленосний для України матч зі збірною Швеції в рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

Наша команда здобула перемогу з рахунком 2:1, причому вирішальний гол був забитий вже в овертаймі. У підсумку збірна України не тільки вперше в історії вийшла в плей-офф, а й просунулася до чвертьфіналу.

Наступний матч на Євро-2020 Україна зіграє 3 липня з Англією. Однак стало відомо, що вболівальники з України через обмеження в зв'язку з COVID-19 не зможуть прилетіти на матч.