18.10.2021, 09:45

Зеленський відреагував на офшорний скандал навколо нього: "Сюжет не дуже"

Марина Началова | Всі новини автора

Президент Володимир Зеленський через два тижні прокоментував розслідування видання "Слідство. Інфо" під назвою "Офшор 95" за матеріалами проекту Pandora Papers про офшорні компанії, фігурантом якого він став.

Про це Зеленський говорив інтерв'ю телеканалу ICTV, передає Час Пік.

За словами глави держави, в фільмі-розслідуванні він не побачив нічого нового.

"Чесно кажучи, сюжет не дуже, я вам кажу як професіонал. По-перше, нічого нового, це було для мене як дежавю. У 2019 році все те ж кіно я бачив на каналах олігарха Порошенка, який показував, тому що розумів, що проти мене бруду ніякого немає. Радий, що ніяких нових деталей я не побачив. Це говорить про те, що з 2019 року на мене як на президента України нічого товариш Петро так і не знайшов", - заявив Зеленський.

При цьому він не став заперечувати, що використовував офшорні компанії за часів Януковича, назвавши це "структуруванням бізнесу". За словами Зеленського, тоді всі телеканали мали закордонні компанії, щоб уникнути політичного впливу.

"За часів Януковича тоді всі структурували свій бізнес, особливо бізнес, пов'язаний з телебаченням, із засобами масової інформації. Всі канали мали компанії за кордоном, абсолютно всі. Тому що це була можливість, щоб на тебе політика не впливала. У "Кварталу 95" була сатира, всі тиснули, всі хотіли впливати. Податкова ходила до нас якщо не щодня, то щотижня, і для таких речей було "структурування бізнесу" студії "Квартал 95". Відкривалися компанії за кордоном крім багатьох компаній, які були на території України", - зазначив Зеленський.

При цьому він заявив, що ні він, ні члени "Кварталу 95" не займалися відмиванням грошей.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк