19.10.2021, 18:17

Офшорний скандал: НАЗК перевіряє декларації Зеленського та Баканова, Офіс Генпрокурора також підключився

Марина Началова | Всі новини автора

Національне агентство з питань запобігання корупції перевіряє декларації президента Володимира Зеленського та голови СБУ Івана Баканова.

Про це повідомив у соцмережі нардеп з фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко, передає Час Пік.

Гончаренко зазначив, що у відповідь на його клопотання НАЗК повідомило, що вже перевірило декларацію Зеленського та наразі перевіряє декларацію голови СБУ Баканова. 

У відповіді зазначається, що інформація з фільму-розслідування "Офшор 95" видання "Слідство інфо" за матеріалами проекту Pandora Papers про офшорні компанії врахована під час проведення перевірки. В НАЗК обіцяють оприлюднити результати повної перевірки.

Крім того, в Офісі Генпрокурора Гончаренку повідомили, що розглядають його звернення щодо інформації про офшори Зеленського

"У відповіді першого заступника Генерального Прокурора зазначається, що строк розгляду депутатського звернення щодо перевірки інформації з розслідування «Слідство інфо» був подовжений. Судячи з усього, там є, що перевіряти. Чекаємо на результати", - пише Гончаренко.

Нагадаємо, нещодавно в інтерв'ю телеканалу ICTV Зеленський відреагував на офшорний скандал навколо нього та визнав, що використовував офшорні компанії.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк